Американські ветерани українського походження: Україна в нашому серці

Американські ветерани українського походження: Україна в нашому серці

В нашої команди сьогодні був мега насичений день. Ми супроводжували делегацію американських ветеранів українського походження Ігоря Рудька та Михайла Грицака.

Розпочали день разом із українськими ветеранами на піднятті Державного прапору у Києві.

Потім відвідали експозицію «Український Схід» в Національному музеї історії України у Другій Світовій війні.

Потім було інтерв’ю на військовому радіо Армія FM і вітання українській армії від заокеанських ветеранів, знайомство із Військове Телебачення України України, за ним інтерв’ю на 5 канал.

І нарешті живе спілкування зі столичними ветеранами на базі Муніципальна Варта Києва. Ця зустріч була сповнена теплими, живими емоціями. Коли ветерани (неважливо якої війни) розуміють один одного без зайвих слів.

Україна для Ігоря Рудька і Михайла Грицака живе в самісінькому серці. Вони сповнені бажання підтримувати і допомагати нашим ветеранам і надалі.

В цілому за їхньої участі свого часу вже були реалізовані такі програми:

– Програма лікування важко поранених українських військових

– лобіювання інтересів нашої держави на рівні Конгресу США і як наслідок – фінансова підтримка для розбудови спроможностей Мінветеранів

– обмін досвідом і навчання наших спеціалістів, зокрема в сфері захисту ментального здоров’я ветеранів

– допомога дороговартісним обладнанням шпиталю у Львові І це лише деякі справи, якими опікуються члени організації ветеранів США українського походження.

Сьогодні, коли український прапор незалежної України підіймався в небо, Ігор Рудько сказав, що його душили сльози гордості за Україну. Жалкує, що його батьки так і не змогли дожити до цього часу і побачити на власні очі. А першими, кому він присягнув у своєму житті були Бог і Україна.

Підпишись на сторінку у Facebook