Андрій Юсов: координаційний штаб відкритий до діалогу з громадськістю (ВІДЕО)

Андрій Юсов: координаційний штаб відкритий до діалогу з громадськістю (ВІДЕО)

Андрій Юсов керівник робочої групи з питань взаємодії зі ЗМІ і родичами полонених захисників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Ми звертаємося до всіх громадських організацій та об’єднань, хто займається українськими полненими, рідними захисників, давайте взаємодіяти. Це може бути від допомоги по звільненню з полону, або отримання інформації, яка допоможе верифікувати перебування в полоні, місцеперебування тощо і до допомоги та супроводу таких родин. В той же час, ми звертаємо увагу, що нині створено багато каналів, де збирають персональні дані захисників та їхніх родичів. Левова частка таких ресурсів – це робота ворожих ІПСО (інформаційно-психологічні операції).

Громадська приймальня Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими працює за адресою Київ, вул. Спаська 37.

Запис на прийом (044) 425 12 09

📞Консультаційна лінія +380 95 412 74 24

Відео з виступу під час проведення круглого столу «Держава – суспільство. Комунікація про наслідки війни» https://fb.watch/e-BlUHS2Nz/

Захід проводиться в рамках проєкту «Діалоги з ветеранами про перехідне правосуддя» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook