Антон Колумбет: сила патріотичного руху – в синергії

Антон Колумбет: сила патріотичного руху – в синергії

Днями член команди ГО “Простір можливостей” Антон Колумбет зустрічався з ветеранською спільнотою Житомирщини задля координації спільних дій проеку #простір_можливостей в межах Програми ООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні ) із відновлення та розбудови миру за фінансування Нідерландів.

Антон Колумбет: активісти ветеранського руху з Житомиру, Попільні, Андрушівки, Коростеня, Бердичева та Новоград-Волинського об’єднуються задля аналітики та відпрацювання ветеранської проблематики на місцевому рівні.

Наше завдання – наздоганяти децентралізацію, досліджуючи можливості покращення соціального статусу учасників бойових дій на рівні місцевих громад. І, звісно, нетворкитись, створюючи горизонтальні структури обміну досвідом, взаємопідтримки та бойового братерства між різними елементами нашої потужної всеукраїнської мережі. Завжди надихаюсь самим фактом перебування в таких колективах. В яких не треба нікому нічого пояснювати, в яких всі на одній хвилі, і в яких варто лишень зайти – розумієш, що серед своїх. Ресурсно вийшо, тож всім дякую за участь.

Подальші кроки – офіційна формалізація роботи на рівні відповідних рішень органів місцевого самоврядування. Бо ми працюємо серйозно та надовго. Окремо приємно, що волонтерська спільнота області готова підтримувати та долучатись до спільних проектів. В синергії сила патріотичного руху! Слава Україні!

Підпишись на сторінку у Facebook