Без “біганини по кабінетах”. У Житомирі створять “Адмінсервіс “Ветеран”

Без “біганини по кабінетах”. У Житомирі створять “Адмінсервіс “Ветеран”

«Адмінсервіс «Ветеран»». Саме під такою назвою планують запустити у Житомирі пілотний проект, в рамках якого надаватимуть  консультації та адміністративні послуги  ветеранам та сім’ям загиблих військовослужбовців. Без «біганини по кабінетах», макисмально зручно в одному місці. 

Це рішення було ухвалене під час засідання виконкому Житомирської міської ради сьогодні, 2 червня 2021 року. 

Планується,  що у «Прозорому офісі» на майдані Польовому обладнають два робочих місця, де адмінпослуги ветеранам та сім’ям загиблих військовослужбовців надаватимуть працівники міської ради і профільного міністерства.

«Це для того, щоби спільно ми могли розповідати нашим ветеранам про місцеву політику і державну політику стосовно їх захисту, щоби послуги їм надавалися швидко, ефективно, невідкладно, і щоби вони комунікували не з великою кількістю структур і посадових осіб, а приходили безпосередньо на ці місця, де їх консультували б, сконтактовували з різними виконавчими органами і структурами, щоби покращити обслуговування ветеранів війни і членів сімей загиблих», – зазначають у Міськвиконкомі. 

Нагадаємо, що практика з надання адмінпослуг в одному місці вже є у Сумах, до прикладу. Де на базі Центру учасників бойових дій працює цілий ЦНАП.

 Більше про Центр у Сумах можете почитати за посиланням http://www.pm.in.ua/sumy-tsentr-uchasnykiv-bojovyh-dij/

Підпишись на сторінку у Facebook