Бути гідними тих, хто нас захищає

Бути гідними тих, хто нас захищає

Продовжуємо навчаня тих, хто допомагає постраждалим від війни. Два дні Ксенія Возніцина та Тетяна Сіренко вчили:

  • Як надати першу психологічну допомогу
  • Які бувають різновиди травм
  • Як зробити скринінг та оцінити потреби
  • Як комунікувати з людьми, які пережили полон та тортури, або ж були чи залишаються в окупації
  • Як допомогти самим собі, аби не вигоріти

Навчання проводили для працівників соціальної сфери, волонтерських центрів гуманітарних штабів, ветеранських просторів, центрів підтримки ВПО з Хмельницькоі, Вінницької, Житомирської, Донецької областей.

Наші реалії сьогодні зобов‘язують до таких навчань. Особливо тих людей, які працюють з постраждалими від війни.

І традиційно відгуки від учасників:

Була уповноважена Захист – об’єднання волонтерів на організацію тренінгу ” Робота з постраждалим у війні населенням “. Разом зі спеціалістами Прикордонної Академії, соціальної сфери, депутатками, волонтерами , та спеціалістами допоміжних професій обговорили механізми дій в роботі з людьми даної категорії. Сподіваємося і працюємо над відкриттям реабілітаційних центрів в кожному обласному центрі України, – Наталія Савіцька

«Бути гідними тих, хто нас захищає». Тетяна Сіренко завершила лекцію цими словами. Війна вимагає нових знань, потрібних компетенцій, фахової допомоги. Тому вчитись! І бути гідними їх, – Аліна Коваль

Війна на кожного вплинула по своєму, але вона не проходить безслідно. Категорія постраждалих від війни має дуже велику цільову аудиторію, налічує мільйони людей та з кожним днем війни збільшується. Знайти підхід до кожного, налагодити контакт, провести скринінг загального психологічно – емоційного стану, підтримати, допомогти та не нашкодити є наша основна мета. Ми щодня комунікуємо з такими категоріями людей і маємо знати, як це робити найменш травматично. Як комунікувати з людьми, які повернулись з полону, з людьми, які на окупованих територіях, як надати першу психологічну допомогу та використати кризову інтервенцію. Не менш важливо, запобігти вітальній травмі серед команди ! Все це розібрали та відпрацювали на тренінгу. Це були два цікаві та насичені дні, – Катерина Луцик.

Цей важливий проект реалізується у партнерстві Центр психічного здоров’я та реабілітації “Лісова поляна” МОЗ України за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” , який спільно з European Union in Ukraine, у рамках проєкту #EU4USociety, запровадили проект «Тримаймо стрій».

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#EU4USociety

🙏 Дякуємо за організаційну підтримку Захист – об’єднання волонтерів

Підпишись на сторінку у Facebook