Чому кейс менеджер має говорити з ветеранами про бізнес?

Чому кейс менеджер має говорити з ветеранами про бізнес?

Про те як розпочати власну справу, де взяти стартові інвестиції, як не помилитися з партнерами та як прорахувати ризики – говорили у перший день тренінгової програми з навчання ветеранських кейс-менеджерів.

Своїм досвідом ділився ветеран, Голова Асоціація-підприємців ветеранів АТОСергій Позняк. До слова, Сергій від початку широкомасштабного вторгнення знову став у стрій Сил Оборони. І нині – діючий військовослужбовець.

В кулуарах багато говорили про типові помилки ветеранського підприємництва, а також про значимість моральної підтримки побратимів на стадії стартапаів.

Детально розібрали діючі та декларовані програми підтримки ветеранського бізнесу.

Кейс-менеджери – перші, до кого на рівні громад приходять ветерани з усіма своїми ідеями та потребами. В тому ж числі і з ідеями старт-апів. Саме тому, ми намагаємося дати необхідні знання та навички для спрямування ветерана при подібних зверненнях. Наші фахівці не зможуть провести повноцінні бізнес-консультації, але вони можуть спробувати сконтактувати майбутнього ветерана-підприємця з тими, хто стане йому при нагоді.

Проблеми є, але перспектив більше! Працюємо.

Проєкт впроваджується у партнерстві з ГО «Простір можливостей», Проєктом USAID “Економічна підтримка України”, Міністерством соціальної політики України та за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Підпишись на сторінку у Facebook