Державна служба зайнятості прагне вчитися  ефективно працювати з ветеранами

Державна служба зайнятості прагне вчитися ефективно працювати з ветеранами

Наразі працюємо над запуском спільного навчального проєкту для спеціалізованих кар’єрних радників Державна служба зайнятості .

Ці люди одні з перших стикаються з ветеранами на рівні громад. І саме їх завдання – допомога в реінтеграції через зайнятість чи відкриття власної справи.

Для того щоби надати ефективні послуги та рекомендації, спеціалізований кар’єрний радник має зрозуміти своїх клієнтів, відчути їхні реальні потреби, пересвідчитися у готовності клієнта до отримання його послуг.

Уже проведені перші зустрічі з керівництвом Служби зайнятості, яке прагне вдосконалювати свої сервіси, щоб мати більш сучасний клієнтоорієнтований підхід. Особливо у роботі з ветеранами та ветеранками, учасниками бойових дій.

Юлія Жовтяк: завдяки нашій співпраці кар’єрні радники Служби отримають необхідні навички для роботи з такою категорією людей. Адже учасники бойових дій, які найближчим часом будуть демобілізовані, теж наші клієнти. Повертаючись до мирного життя вони шукатимуть нову роботу, себе в нових професіях, розпочнуть нові або продовжать діючі бізнеси.

Спеціалізовані кар’єрні радники – це фахівці Служби, які використовують методи поглибленого індивідуального обслуговування особливих категорій населення

Оксана Коляда: для того, щоб надати ефективні послуги та рекомендації, спеціалізований кар’єрний радник має зрозуміти своїх клієнтів, відчути їхні реальні потреби, пересвідчитися у готовності клієнта до отримання його послуг. Послідовність дій в реінтеграції надзвичайно важлива.

Проєкт реалізується за підтримки USAID Ukraine

Підпишись на сторінку у Facebook