Діалог: ветерани – влада. Це завжди результат

Діалог: ветерани – влада. Це завжди результат

Коли влада говорить з ветеранами – це зажди діалог на результат. В Коростені (Житомирщина) збиралися ветерани АТО/ООС, місцева влада, відповідальні за соціально-психологічну реабілітацію населення. Була там присутня і голова ГО “Простір можливостей” Ірина Лоюк, яка ініціювала створення робочої групи для розробки та забезпечення реалізації заходів, направлених на реінтеграцію ветеранів війни (учасників АТО/ООС) в цивільне життя.

Ірина Лоюк відзначила, що говорили не тільки про проблеми ветеранів в громаді, а й те, як поєднати зусилля місцевої влади, міжнародних донорів, громадського сектору аби надати ветеранам необхідну підтримку.

Особливо учасники бойових дій «горять» ідеєю трудової реабілітації, адже проблеми з роботою на Житомирщині досить актуальні. І влада готова включатися в проекти підтримки ветеранів, бо розуміє, що ветеран – це потенціал і можливість для розвитку громади, – підкреслила Ірина Лоюк.

Усі проблемні питання, пропозиції та побажання ветеранів війни (учасників АТО/ООС) взяті до уваги представниками влади, фахівцями соціальних служб з відповідних питань, а також представниками Центру соціально-психологічної реабілітації населення.

Працюємо в рамках проєкту «Адвокація медико-соціальної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів у Дніпропетровській та Житомирській областях» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Підпишись на сторінку у Facebook