“Дорожня карта” для ветеранських програм розвитку

“Дорожня карта” для ветеранських програм розвитку

Сьогодні працюємо в Житомирі. Це область, де більше 20 тисяч ветеранів. Причому, значний відсоток учасників бойових дій є діючими військовослужбовцями.

Область є доволі мілітаризованою, враховуючи велике скупчення військових частин. Наша команда мала зустріч із головою обласної ради Володимиром Федоренком. Він запевнив, що готовий до співпраці у втіленні дієвих ветеранських програм, зокрема, у розвитку питань, пов’язаних із ветеранським бізнесом, соціальною підтримкою та роботою ветеранських просторів в межах області.

Домовилися про створення «дорожньої карти» для Житомирщини, в рамках якої наші фахівці розроблять дієві програми. Володимир Федоренко запропонував презентувати вказану «дорожню карту» на засіданні обласної ради аби в подальшому наші пропозиції були втілені у життя ветеранських осередків Житомирщини.

Наш проект реалізується у партнерстві з Міжнародний фонд “Відродження”, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України

Підпишись на сторінку у Facebook