Ефективна реінтеграція ветеранів: погляд студентів Українського католицького університету

Ефективна реінтеграція ветеранів: погляд студентів Українського католицького університету

На літній школі УКУ студенти-політологи 4 курсу працювали над найбільш актуальними кейсами державних політик. В центрі уваги, зокрема, були і ветеранські політики.

Молоді політологи детально вивчили ситуацію із соціальним забезпеченням ветеранів, змоделювали декілька сценаріїв розвитку ситуації, спрогнозували ймовірну кількість цільової аудиторії та розписали зв’язки між стейкхолдерами таких політик та бенефіціарами.

Таку роботу з ним проводив наш Yaroslav Pavlovsky, в якості ментора і наставника.

Результатом роботи став соціальний експеримент у Стрийській громаді щодо запровадження інституту ветеранського кейс менеджера, який би був найбільшим і найближчим помічником для ветерана у вирішенні його проблем. При цьому студенти УКУ акцентували увагу, що такий соціальний працівник не буде нянькою, а радше близьким другом, – зазначив Ярослав.

Під час роботи над проектом, молоді політологи вивчили різні моделі соціальної роботи у США, Ізраїлі, Великобританії та Хорватії. Причому, працюючи з іноземними кейсами, студенти провели інтерв’ювання і опрацювали дані кейси з представниками місцевої влади.

Хочеться вірити, що якщо вже і на академічному рівні піднімається питання модернізації ветеранських політик на місцях, то і в реальному житті це відбудеться, – резюмував Ярослав Павловський.

Підпишись на сторінку у Facebook