Ефективний управлінець – ефективна організація

Ефективний управлінець – ефективна організація

Ефективний розвиток будь якої організації – це, в першу чергу, ефективний менеджмент. Коаліція ветеранських просторів точно має візію майбутнього і вже багато робить сьогодні, тому прийшов час підтримати менеджмент деяких ветеранських просторів аби вони були ще більш ефективними.

Як реалізувати? Як розбудувати системи? Який стиль управління потрібен саме в цей момент управління кризами?

На ці та багато інших питань, шукали відповіді у «Школі ефективного керівника», яку організувала для нас Елена Юзькова (сертифікований консультант з управління (Certified Management Consultant, CMC), бізнес-коуч, бізнес-медіатор, МВА. Президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління. Віце-президент Міжнародної ради Інститутів управлінського консультування (ICMCI). Генеральний директор компанії «Епоха інтернаціональної освіти»), а підтримав проєкт Міжнародний фонд “Відродження”.

Перший модуль «Менеджмент і лідерство». В ньому усі учасники дізнавалися про вимоги до сучасного керівника, особливості управління неприбутковими організаціями, управлінське мислення, аналізували власний управлінський стиль тощо.

Навчання довготривале і вимагає серйозної самостійної роботи та експериментів.

Ми вдячні пані Олені за круту можливість зростати і ставати кращими, а нашому незмінному партнеру Міжнародному фонду «Відродження» за постійну підтримку.

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook