“Фенікс” розправляє крила

“Фенікс” розправляє крила

Центр допомоги ветеранам АТО «Фенікс» відновлюється після пожежі

Команда #простір_можливостей провела онлайн зустріч із командою Центру допомоги АТО «Фенікс», який працював і працює у Львові. Заклад унікальний тим, що відкрився одним із перших в Україні.

Їхня фішка – психологічна підтримка та фізична реабілітація. Почав роботу у 2014-му. І за декілька років до них звернулися щонайменше 2500 ветеранів. Заклад працював на території Львівської обласної психіатричної лікарні. Був знаним і затребуваним серед ветерансько-волонтерської спільноти не тільки міста, а й області. Однак, 17 квітня 2020 року на території Центру сталася пожежа, внаслідок чого було знищено понад 100 квадратних метрів даху будівлі. Водою, при гасінні, залили усе обладнання, яке використовували під час фізіологічних та фізичних реабілітаційних програм.

Нове приміщення, яке виділило місто, було у дуже поганому стані. Фактично своїми силами колектив трохи довів його до ладу. Але, звісно, що Центр потребує апгрейду і осучаснення, адже та робота, яку вони проводили упродовж цих років – важко недооцінити.

Місцева влада пообіцяла допомогти новою будівлею, але поки що це питання не вирішене. Однак, колектив готовий працювати і далі, але потрібні кошти на обладнання, устаткування та благоустрій приміщення аби Центр запрацював з новою силою. І продовжив робити надважливе у сфері реабілітації ветеранів як фізичної, так і психологічної.

Наша команда проконсультувала колектив щодо існуючих програм і можливостей аби віднайти кошти на розвиток Центру. Також, пообіцяли взяти опіку над закладом і продовжити підтримку у його розвитку.

Ось сторінка центру «Фенікс» https://www.facebook.com/kulparkiv

Підпишись на сторінку у Facebook