Хмельниччина стане першою, хто впровадить систему кейс-менеджерів?

Хмельниччина стане першою, хто впровадить систему кейс-менеджерів?

Представник нашої команди Оксана Коляда сьогодні взяла участь у нараді Хмельницької ОВА, де обговорювали питання модернізації інструментів взаємодії з ветеранами.

Хмельниччина є однією із областей, яка брала участь у пілотному проєкті підготовки ветерських кейс менеджерів. Тому, очевидно, що після навчання таких фахівців, громадам потрібно впроваджувати не тільки окремі посади для таких фахівців, а й створювати системи рівня ОВА-міська влада-громада, де окремим напрямком буде робота саме з ветеранами. Власне, про це і говорили під час наради.

Хмельниччина стала однією із перших, хто вже впроваджує таку систему на регіональному рівні. До речі, саме рекомендації фахівців «Простору можливостей» були покладені в основі Положення та Програми роботи з ветеранами.

Ключовими елементами положення є розподіл роботи за 3 основними напрямками: фізична та психологічна реабілітація, соціальна реінтеграція (освіта, працевлаштування, інструменти кейс-менеджменту при роботі з ветеранами), вшанування та героїзація.

Також ми змогли переконати хмельницьку владу у більш тісній співпраці не тільки з представниками громадянського сектору, але і з міжнародними донорами. Тому, вже сьогодні, в тому ж числі спільно з представниками Коаліція ветеранських просторів, розробляється низка нових проектів для ветеранів та членів родин.

Розмова досить конструктивна. Як не дивно, влада готова до експериментів та пілотних проектів, співпрацюють з громадськими організаціями, оптимізують структуру управління. Попереду ще багато викликів та нових цікавих проектів. Буде непросто, але точно цікаво, зауважила Оксана Коляда

Підпишись на сторінку у Facebook