Інститут “кейс – менеджера”: вимога сьогодення

Інститут “кейс – менеджера”: вимога сьогодення

Перемога – це не тільки про те, як подолати зовнішнього ворога. Але і про те, як розвивати країну в подальшому.

Що робити, щоби ветерани отримали якісні послуги, були ефективно реабілітовані та реінтегровані?

Нинішня система соціальних послуг просто не здатна забезпечити всі потреби ветеранів. Тим більше, коли їх збільшиться у рази. Більше того, вся система соціального захисту побудована на шкідливому для молодих ветеранів патерналізмі.

Саме про це говорили з представниками Коаліції ветеранських просторів під час зустрічі у віртуальному хабі #простір_ідей.

Запровадження інституту ветеранського кейс-менеджера – це «маст хев» нинішнього часу. Саме тому, наша команда нині шукає можливості аби запустити пілотний навчальний курс для першої групи, які потенційно в майбутньому мають запрацювати у всіх регіонах нашої держави.

Ба, навіть більше, спільно з Національним Університетом “Острозька академія”, ми вже розробили навчальний курс. І саме його презентував наш Yaroslav Pavlovsky

Головна ідея – це те, що ветерани не мають відчувати себе покинутими напризволяще або виборювати свої привілеї. Держава на рівні громади має підтримати їх після повернення, а відповідно забезпечити «плавний» реінтеграційний процес від війни до мирного життя.

Окреме місце системі соціального захисту держави-переможця, яка має бути вибудована таким чином, щоби ветеран якнайшвидше відновив свій потенціал та став агентом змін у своїй громаді.

Захід проводився за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”, який спільно з European Union in Ukraine, у рамках проєкту #EU4USociety, запровадили проект «Тримаймо стрій».

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#EU4USociety

Підпишись на сторінку у Facebook