“Лампочка”. Соціальне кафе і місце, де збираються свої

“Лампочка”. Соціальне кафе і місце, де збираються свої

Кафе зі змістом. Перше Нетворкінг-Кафе “Lampochka” запрацювало у Житомирі з вересня місяця цього року.

Його засновниця Ірина Гладка (голова ГО «Союз переселенців «Мир на долоні», членкиня Коаліції громадських об’єднань ВПО «Альянс-Україна») вірить, що “Лампочка” – це і є місце, де відбувається соціальна згуртованість.

Ірина у 2014-му виїхала з Донецька. Оселилася у Житомирі. Ідея увійти в соціальне підприємництво була очевидною. Пані Ірина разом з іншими переселенцями не мали єдиного майданчику, де б могли збиратися і разом проводити час. І таким проєктом стало кафе “Лампочка”.

20% від доходу йтимуть на підтримку інших соціальних проектів та тих, кому потрібна допомога. На сьогодні в колі тих, хто згуртувалися навколо цієї ідеї більше 400 людей. І це не тільки переселенці, а й житомиряни.

Кафе – молоде, але амбітне. Тут тобі і висока кухня (з адекватними цінами), і можливість оренди зали для проведення зустрічей, і живопис від тих, хто виїхав з війни і знайшов себе у Житомирі (картини продаються, а виручені кошти йдуть на хороші і важливі справи).

Загалом, тільки в місті Житомирі проживає 2500 переселенців з Донеччини та Лугнащини. Якраз у Житомирі переселенці тісно контактують із ветеранами. Вони – часті гості у “Лампочці”. Також спільно проводять заходи соціального спрямування.

Це хороший приклад, коли люди, які долають наслідки війни, гуртуються і об’єднуються для відстоювання своїх прав. Якраз така синергія сприяє потужному громадянському руху. Усі, хто з Житомира або проїздом, зайдіть і пообідайте. Там дуууже смачно і недорого. Водночас, підтримаєте громаду.

Житомир, вулиця Велика Бердичівська, 8.https://lampochka.zt.ua/

Підпишись на сторінку у Facebook