“Маріуполь з турботою про вас”. Як у прифронтовому місті підтримують ветеранів

“Маріуполь з турботою про вас”. Як у прифронтовому місті підтримують ветеранів

Підтримка учасників АТО/ООС та їх сімей – є одним з пріоритетних завдань соціальної політики органів місцевого самоврядування Маріуполя. Бо саме завдяки військовим місто перебуває під надійним захистом та має змогу стрімко розвиватися під синьо-жовтим стягом – це чітке переконання мера міста, на околицях якого фактично восьмий рік йде війна і відбувається втримання російських загарбників, Вадима Бойченка та його команди.

Всього на обліку в Маріуполі перебуває понад 5 з половиною тисяч учасників АТО/ООС. Відтак, для них тут запущена спеціальна програма «Маріуполь з турботою про Вас», на яку щорічно виділяється 18 мільйонів гривень.

За ці кошти забезпечується матеріальна допомога, грошові виплати, сплачуються курси та програми навчання й перепідготовки ветеранів та їхніх дітей, оздоровлення учасників бойових дій.

Про успішні проєкти підтримки тих, хто є запорукою безпеки та захищеності цілого міста й країни загалом розкаже мер Маріуполя Вадим Бойченко під час дискусії Всеукраїнський діалог Ветерани-громада.

Партнери Діалогу: Міжнародний фонд Відродження, Асоціація підприємців ветеранів АТО (АПВА), Маріупольська міська рада

Підпишись на сторінку у Facebook