«Мислити глобально, діяти локально»

«Мислити глобально, діяти локально»

З таким гаслом йдемо у другий рік роботи Коаліції ветеранських просторів.

4 ключові цілі на декілька наступних років:

Ціль1: здоров’я ветеранів

Ціль 2: реінтеграція ветеранів у громадах

Ціль 3: родина ветерана захищена

Ціль 4: ветерани – запорука стійкості громад

Під кожну з цих цілей ми напрацювали напрямки роботи, конкретні проекти, відповідальних за них. Це результат стратегування Коаліції ветеранських просторів, до якої входить 21 організація з різних куточків України.

Ключове – це підтримка наших ветеранів та членів їхніх родин.

Наша мета – це сформувати дієві механізми, які б були ефективними в реалізації заданих цілей, практичними (затребуваними у відповідній спільноті), реальними (тут нам простіше, бо не перший рік ветпростори працюють з ветеранами і їхніми родинами, а подекуди і самі ж представники просторів є такою категорією, тому знаємо як ніхто чого вони потребують і що має бути в прерогативі).

Ветеранські простори – це не про формалізовану роботу громадської організації. Це, в першу чергу, про роботу для людей. Для найкращих людей нашої країни: тих, хто воював, воює і буде воювати.

Роботи багато. І буде ще більше, коли настане перемога. Тому наша задача – готуватися до цього вже сьогодні. Власне, що ми і робимо.

Дякуємо прекрасній Олені Юзьковій, яка направляла нас усі ці дні.

Дякуємо Міжнародний фонд “Відродження”, який підтримав нас і спільно з European Union in Ukraine, у рамках проєкту #EU4USociety, запровадили проект «Тримаймо стрій».

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#EU4USociety

💛💙 І дякуємо один одному з Коаліції за небайдужість і бажання бути корисними людям, державі, нашому майбутньому.

#разом_сильніші

Будинок воїнаПерший жіночий ветеранський простір «Рехаб»Veterans HUB ODESAВетеранський простірГромадська спілка “Дім Ветерана”Центр ветеранів АТО та їх сімей “Поруч”КЗ “Ветеранський простір” РОРЦентр учасників бойових дійЛьвівський центр надання послуг учасникам бойових дійКЗ «Будинок Ветеранів» РМРДім Ветерана ТернопільЗахист – об’єднання волонтерівЯРМІЗ Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС

Підпишись на сторінку у Facebook