Недостатнє використання соцмереж і низька взаємодія з громрадами. Як влада реагувала на кризу у 2020 році?

Недостатнє використання соцмереж і низька взаємодія з громрадами. Як влада реагувала на кризу у 2020 році?

Команда #простір_можливостей презентувала аналітичний звіт “Взаємодія влади з громадськості у 2020 році”. Над звітом працювали 6 місяців. Аналізували Львівську, Житомирську, Рівненську, Одеську, Хмельницьку, Донецьку області та місто Київ.


Дослідження проводилося в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу (https://tinyurl.com/ywt3yveh), який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Серед основного, на що звертали увагу – відкритість органів місцевого самоврядування у публічній комунікації, реакція на кризу (COVID-19), підтримка громадськості у вищезазначених регіонах.

Під час роботи над дослідженням використовували такі методики: аналіз документів, які надавалися в результаті запитів, напівструктуровані опитування (глибинні інтерв’ю) та збір інформації з відкритих джерел.

Всього провели 36 інтерв’ю з представниками організацій громадянського суспільства, опитали 77 членів громадських рад, направили 117 запитів про надання публічної інформації (відповіді отримали тільки від 101 владного суб’єкта).

Загальний звіт можете почитати за посиланням http://www.pm.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/Analitychnyy-zvit-zagalnyy-.pdf

Онлайн презентацію можете подивитися і послухати за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3I4yIePGS78

Підпишись на сторінку у Facebook