Новий напрямок роботи у ветеранських просторах

Новий напрямок роботи у ветеранських просторах

Ветеранські простори готові стати координаторами по роботі стосовно осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Команди Коаліції ветеранських просторів на місцях працюють з родинами, рідні яких не виходять на зв’язок. Отримують від них інформацію, разом з рідними забезпечують фіксацію такої інформації на офіційному рівні. Перевіряють по своїм можливим каналам. Надають таким родинам юридичну підтримку. Також, що дуже важливо, психологічну підтримку.

Тому усім командам ветеранських просторів вкрай важливо було поспілкуватися з Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олегом Котенком. Зутсріч проходила онлайн в рамках нашого віртуального хабу #простір_ідей.

Говорили про його команду, організацію роботи, законні механізми, координацію з регіонами. Уповноважений звернувся до представників просторів з пропозицією спільного пошуку координаторів на місцях. Найближчим часом ми отримаємо вимоги та функціонал для цих людей.

Під час зустрічі деякі керівники просторів запевнили в готовності брати на себе цю складну, але важливу місію

Це робота на роки. Бо за словами Олега Котенко, кожного українця, як військового так і цивільного ми будемо шукати до останнього. Або до повернення з полону, або до результату експертизи ДНК, ідентифікації загиблого та передачі рідним для поховання.

Онлайн зустрічі відбуваються за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” , який спільно з European Union in Ukraine, у рамках проєкту #EU4USociety, запровадили проект «Тримаймо стрій».

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#EU4USociety

Підпишись на сторінку у Facebook