Облрада Житомирщини зацікавлена підтримувати ветеранів та їхні ініціативи

Облрада Житомирщини зацікавлена підтримувати ветеранів та їхні ініціативи

Сьогодні команда #простір_можливостей зустрічалася з головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком. Під час спілкування презентували проєкт, який впроваджуємо на Житомирщині.

Нагадаємо, що наша команда формує 5 робочих груп у 5 територіальних громадах в Житомирській та Дніпропетровській областях. Зокрема, на Житомирщині працюватимемо у Житомирській, Бердичівській, Новогорад-Волинській, Андрушівській, Баранівській та Попільнянській громадах.

Представники робочих груп працюватимуть над налагодженням зв’язків із органами місцевого самоврядування та адвокатуванням питань, пов’язаних із медико-психологічною реабілітацією та соціальною адаптацією ветеранів, а також посилюватимуть роль ветеранських осередків в регіонах.

Вказаний проект триватиме до березня 2021 року і реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови розбудови миру за фінансування Нідерландів.

Зі свого боку Володимир Федоренко запевнив у підтримці даного проекту і пообіцяв посприяти у створенні окремої робочої групи з числа депутатського корпусу Житомирської облради для спільного напрацювання та імплементації окремої програми підтримки та розвитку ветеранів.

Також, ми мали можливість ознайомитися з діючими обласними програмами. З останнього, нещодавно в області запустили локальну ініціативу «Мама Героя», яка передбачає безкоштовне обстеження членів родин загиблих захисників на онкозахворювання, а також їхній трансфер до лікувальних центрів з найвіддаленіших районів області

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook