Оксана Коляда: ветеран повинен бути фінансово-незалежним

Оксана Коляда: ветеран повинен бути фінансово-незалежним

Сьогодні наша команда відвідала Хмельницький, де мала зустірч із усіма представниками місцевої влади. Зустрічалися з міським головою Олександром Симчишиним, радником Голови Хмельницької ОДА Сергієм Тюріним та головою обласної ради Віолетою Лабазюк.

Під час зустрічей для нас було важливим проговорити підтримку на регіональному рівні ветеранських програм, які діють в місті та області. Зокрема, нас цікавили діючі та, потенційно майбутні програми, які стосуються, в першу чергу, розвитку ветеранів. Ажде як зназначила Оксана Коляда, програмний директор #простір_можливостей, що ветеран повинен не тільки споживати державні кошти, а й поповнювати бюджет за рахунок якісних і дієвих програм розвитку, які б мотивували його до зайнятості.

Такими успішними кейсами можуть стати створення умов для ведення бізнесу в регіоні, або підтримки їхнього навчання чи перепрофорієнтації. Також, ветеранські осередки можуть бути активними в контексті якісних змін у розвитку самого регіону. І це стосується, передусім, їх як політиків, які увійшли після цьогорічних осінніх виборів в місцеві та обласні ради. Звісно, що в ідеалі- це потужні лобісти інтересів ветеранської спільноти, адже будуть розвинені вони – розвиватимуться і регіони.

Домовилися з усіма головами та представником голови ОДА про те, що #простір_можливостей підготує альтернативну дієву програму розвитку ветеранів з урахуванням інтересів учасників бойових дій Хмельниччини.

Наш проект реалізується у партнерстві з Міжнародний фонд “Відродження”, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України

Підпишись на сторінку у Facebook