Олег Котенко: скоро запрацюють координаційні центри в регіонах по роботі з родинами безвісти зниклих (ВІДЕО)

Олег Котенко: скоро запрацюють координаційні центри в регіонах по роботі з родинами безвісти зниклих (ВІДЕО)

Олег Котенко Уповноважений з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин

Завершується створення координаційних центрів, які будуть працювати у кожному регіоні. На координаторів покладена важлива роль – спілкування з родинами безвісти зниклих, спілкування з органами влади (задля пришвидшення вирішення нагальних проблем), координація пошукових груп (лінія фронту діюча та колишня).

До слова, представники ветеранських просторів вже подали свої кандидатури на координаторів вищевказаних координаційних центрів. Триває активна співпраця з офісом Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти. Громадський сектор готується до такої роботи, адже вона складна і потребує відповідної фаховості. Саме тому, вже плануються відповідні навчання тих, хто буде безпосередньо комунікувати з родинами безвісти зниклих.

Що робити, коли ваша рідна чи близька людина не виходить на зв’язок?

  • Звернутися із заявою про зникнення людини до Національної поліції України. (ВАЖЛИВО: якщо у Нацполіції будуть вважати за доцільне взяти ДНК, то треба обов’язково здати)
  • Звернутися до загального інформаційного бюро (НІБ) – телефон «гарячої лінії» 📞1648 (це для обілку усіх, хто не виходить на звязок)

Рекомендуємо також звертатися до Офісу Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти

📞 0 800 339 247 (для тих, хто в Україні)

📞 095 896 04 21 (для тих, хто за кордоном на всі месенджери)

Відео з виступу під час проведення круглого столу «Держава – суспільство. Комунікація про наслідки війни» https://fb.watch/e-AWzgH4a4/

Захід проводиться в рамках проєкту «Діалоги з ветеранами про перехідне правосуддя» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook