Ольга Решетилова: критикуючи владу, ми намагаємось допомогти (ВІДЕО)

Ольга Решетилова: критикуючи владу, ми намагаємось допомогти (ВІДЕО)

Ольга Решетилова співзасновниця та координаторка медійної ініціативи «За права людини», експертка з питань правосуддя в умовах війни, а також прав людини у сфері безпеки і оборони

Наша організація розробила концепцію комунікації за британською моделлю (допомагав британський воєнний експерт Глен Грант ) – це комунікація втрат в ЗСУ з рідними. На превеликий жаль, іноді Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки не справляються з цими задачами, або в силу непідготовленості фахівців, або тому що не мають достатньої інформації. І тут важливо залучати самих рідних до такої комунікації. Створити при військових частинах умовний «батьківський комітет». Об’єднання родичів для полегшення цього діалогу.

З 2016 року ми вбачаємо таку практику, коли держава закривається від громадянського суспільства. Насправді, якщо ми колись і критикуємо, то це виключно для того аби допомогти визначити проблему, а не зашкодити роботі. Нам від вас потрібна довіра і ми готові до співпраці. Особливо в контексті спільної роботи у робочій групі. Про це заявила Ольга Решетилова під час виступу на круглому столі «Держава – суспільство. Комунікація про наслідки війни».

Відео https://fb.watch/e-CAck_t9s/

Захід проводиться в рамках проєкту «Діалоги з ветеранами про перехідне правосуддя» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook