Перші кроки роботи коаліції ветпросторів

Перші кроки роботи коаліції ветпросторів

Тезово про першу робочу зустріч. В планах на найближчий час:

Проведення стратегічної сесії для керівників аби визначити наші основні стратегічні напрямки роботи, план розвитку коаліції тощо.

Формуємо робочу групу з членів коаліції, де опрацюємо можливість надання соціальних послуг просторами, за які можна було б отримувати фінансування як з державних, так і місцевих бюджетів. Це досить важливий напрямок, який потребує ретельного вивченння не тільки існуючого законодавства, а ще й адвокації перед органами державної влади на усіх рівнях. Адже цей напрямок вже реалізується просторами, а от чи фінансується належним чином – питання!

Визначаємо порядок вступу до коаліції, адже запитів від інших організацій вже чимало. Як підкреслили члени коаліції «для нас важлива не кількість, а якість роботи» усіх підписантів угоди про коаліцію. І це дуже хороший меседж, адже наше об’єднання – це не про «поговорити», а «поговорити і зробити».

Вивчаємо можливість запровадження всеукраїнських проектів, які б посилили роботу і розвиток просторів

Формуємо окремий бренд «Коаліція ветеранських просторів», який потребує інформаційної підтримки, в тому числі.

Нагадаємо, що коаліція була створена задля того аби ветеранські простори набули суб’єктності на державному рівні і посилили свій вплив на розвиток громад та підтримку ветеранського середовища.

Найближчим часом буде створена окрема сторінка у ФБ. А поки що можете надсилати свої пропозиції до роботи, співпраці та участі на електронну адресу: vetprostory@gmail.com

Підпишись на сторінку у Facebook