Підтримка ветеранів. Що важливо?

Підтримка ветеранів. Що важливо?

Житло всім й одразу? Складно, втім рухатися до цього можна й варто, вмикаючи всі сучасні механізми, зокрема державно-приватне партнерство, програми пільгової іпотеки та співпрацю й об’єднання в кооперативи.

Про те які з цих варіантів реально працюють, що для цього потрібно – досвідом поділився міський голова Хмельницька Олександр Симчишин.Хмельницький місто де працює унікальна комплексна програма по забезпеченню житлом ветеранів.

Тут з 2016 року 210 учасників бойових дій отримали власне житло/фінансову компенсацію/спів фінансування на придбання оселі.

Докладно про неї та її складові розказав міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Ми розробили ці механізми в діалозі з самими ветеранами. І цю програму цілком можна застосовувати й в інших містах України. Окрім повного фінансування на купівлю житла, ми розробили програму 50 на 50, організували роботу з забудовником, виділяємо земельні ділянки ветеранським організаціям під багатоквартирну забудову», – розказав міський голова Хмельницька.

Про всі інструменти, які використовуються в місті максимально розлого дивіться в дискусійній панелі Всеукраїнського діалогу: ветерани – громада. А також про проект підтримки бізнес-ініціатив та допомозі ветеранам стати підприємцем та розвинути власну справу. Про те який шлях проходять ветерани до започаткування власної справи розказав голова Асоціації підприємців ветеранів АТО Сергій Позняк. А заступник міського голови Миколаєва Юрій Степанець розповів про унікальні муніципальні програми Миколаєва, які стимулюють ветеранів братися за власну справу і ставати бізнесменами.Миколаївська міська радаХмельницька міська рада Oleksandr Symchyshyn АПВАОксана КолядаАнтон КолумбетВолодимир ШрубковськийСергій Позняк

Посилання на Ютуб: https://www.youtube.com/watch?v=vzDoJ1nYtjw

Підпишись на сторінку у Facebook