Кредити, гранти, стартова база для започаткування власної справи та програми підтримки й розвитку бізнесу – основні інструменти, які важливі для тих, хто готовий братись за справу та розвивати себе та свою діяльність.
Ветерани сучасної російсько-української війни, намагаються відійти від засад патерналізму, вони готові розвивати особисто себе, та свою державу.
Миколаїв – місто в якому демонструють максимальне розуміння цього шляху і користь відходу від патерналістської моделі комунікації ветерани-громада. Надаючи різний спектр інструментів підтримки ветеранів та розвитку їхніх можливостей, мотивують вчитися новому, ресоціалізуватися після війни та зрештою досягати матеріальної незалежності.
Мова про навчальні програми та курси перекваліфікації, надання пільгових кредитів та грантів для старту, підтримка власного бізнесу та його масштабування.
Про успішні кейси взаємодії місцевої влади та ветеранів, а також залучення партнерів та інвесторів до проєктів поговоримо під час тематичної дискусії в рамках Всеукраїнський діалог Ветерани-громада.
Учасник дискусії мер Миколаєва – Олександр Сєнкевич, який поділиться досвідом реалізації успішних кейсів та проєктів підтримки й розвитку підприємницької діяльності ветеранів війни.
Партнери Діалогу: Міжнародний фонд Відродження, Асоціація підприємців ветеранів АТО (АПВА), Маріупольська міська рада