Підтримуємо громади – формуємо стійкість

Підтримуємо громади – формуємо стійкість

Ми розуміємо той обсяг завдань, які зараз є у громад у зв’язку з агресією росії проти України. До громад вже починають повертатися Захисники і Захисниці, в тому числі з важкими пораненнями. Держава не спромоглася сформувати адекватну систему реабілітації або створити політики щодо реінтеграції. Ситуацію слід виправляти на рівні громад, через запровадження програм підтримки ветеранів з інвалідністю – починаючи зі створення безбар’єного простору, заходів реабілітації і закінчуючи програмами реінтеграції, – підкреслила Ірина Лоюк, керівник ГО “Простір можливостей” під час тренінгу «Реінтеграція ветеранів з інвалідністю», який організували в ПРООН України.

Цільова група заходу – це всі ті, хто працюють у сфері надання соціальних послуг, як на державному, так і місцевому рівні.

Панель Ірини Лоюк – розроблення та впровадження місцевих програм для ветеранів з інвалідністю на рівні громад. Ця тема для нашої команди не нова. Більше року тому ми розробили універсальну Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної сотні на 2021 – 2023 роки. Вона реалізовувалася у низці областей і мала позитивний відгук

Підпишись на сторінку у Facebook