Підвішені страви в мережі Socar поїхали до поранених Захисників

Підвішені страви в мережі Socar поїхали до поранених Захисників

Команда #простір_можливостей починає роботу із соціально активним бізнесом. Ми вже ведемо перемовини з великими компаніями, які зголосилися підтримати реабілітаційні центри для наших поранених Захисників. Це буде і необхідне обладнання й інфраструктурні роботи. Нині ми шукаємо партнерів (вони вже, до речі, є, але про це згодом).

А сьогодні розкажемо про те, що допомагати – просто.

В мережі SOCAR Energy Ukraine майже місяць діє програма «Допомагай сміливим». Вона передбачає підвішення різних страв рятувальникам, медикам зі швидких та пораненим Захисникам.

4500 українців по всій Україні підвісили донери, кебаби, круасани. І сьогодні частину цих смаколиків (все свіже, щойно з печі) ми відвезли у шпиталь «Лісова поляна», де надають підтримку нашим пораненим Захисникам та медичному персоналу.

Від моменту широкомасштабного вторгнення росіі в Україну бізнес, якому і так важко, все ж знаходить можливості підтримувати армію.

І за це їм велика подяка. Утім, давайте не забувати, що підтримки потребують і ті, хто повертаються з фронту. Особливо, коли мова йде про поранених.

Гуртуймося, Друзі, навколо хороших справ. До самої Перемоги. Україна в нас одна

Підпишись на сторінку у Facebook