Полтавщина зацікавлена у підтримці програми розвитку ветеранів

Полтавщина зацікавлена у підтримці програми розвитку ветеранів

Сьогодні наша команда #простір_можливостей працювала у Полтаві. Презентували Комплексну програму підтримки та розвитку ветеранів депутатському корпусу та міському голові Олександру Мамаю.

Для нас важливо аби ті, хто є розпорядниками місцевих бюджетів розуміли, що ветеранські програми – це не лише типові соціальні та медичні запити учасників бойових дій, а ще й програми розвитку та підтримки. Порадувало, що розуміння та зацікавлення з боку усіх присутніх депутатів (за одним столом зібралися представники усіх політичних сил, крім ОПЗЖ) було одностайне.

Що вирішили? Буде введена окрема посада помічника міського голови з ветеранських питань. Буде створена робоча група з числа депутатів для опрацювання нашої програми та в подальшому винесена на голосування в сесійній залі.

У Полтави є шанс стати першим містом, де важливі норми програми можуть бути легітимізовані. Ми сподіваємося, що такі кроки в майбутньому створять нові можливості для ветеранів Полтавщини у розвитку, зокрема, мова йде про відкриття власної справи, професійну перепідготовку, забезпечення житлом.

Окремо присутніх депутатів зацікавив досвід інших регіонів у запуску мобільних груп, які надають психологічну підтримку ветеранам (Волинська область), а також створення ветеранських просторів. На жаль, у Полтаві такого закладу поки що немає. Але є місцевий актив, який готовий його організувати.

Наша команда готова консультувати місцевий ветеранський осередок і надати підтримку у втіленні важливих і потрібних кейсів.

Підпишись на сторінку у Facebook