Потенціал ветерана у розвиток громади. Львівщина

Потенціал ветерана у розвиток громади. Львівщина

Другий етап навчань у рамках проекту «Потенціал ветерана у розвиток громади» проводився у Львові, де у Будинку воїна зібралися представники ветеранських організацій західного регіону. 

Почали з тренінгу «Організаційний розвиток ветеранських організацій», де тренером виступила  Олена Юзькова. Розглядали такі питання, як лідерство, розвиток організацій, комунікації.

Другий день присвятили зустрічі із представниками місцевоі та обласної влади. 

ПІд час «круглого столу» обговорювали існуючі програми, ділилися думками щодо важливості створення та роботи ветеранських просторів, озвучували проблеми, які існують у ветеранських спільнотах на рівні комунікації між владою та ветеранськими активами. 

Представники місцевої влади наголосили на актуалізації потреби щодо навчання, працевлаштування ветеранів та забезпечення їх робочими місцями. Також проговорили важливість розбудови територіальної оборони регіону, і саме ветерани можуть складати основу таких підрозділів. 

Від ветеранського осередку надійшов запит на створення живої бази учасників бойових дій, враховуючи їхні потреби, організацію ветеранських середовищ у районах ОТГ на базі Будинку воїна. 

Нагадаємо працюємо в рамках проекту «Потенціал ветерана – у розвиток громади» за підтримки

Міжнародний фонд “Відродження”

Підпишись на сторінку у Facebook