Презентація програми розвитку ветеранів Раді ветеранів при Мінветі

Презентація програми розвитку ветеранів Раді ветеранів при Мінветі

Сьогодні наша команда #простір_можливостей презентувала комплексну програму підтримки та розвитку ветеранів членам Ради ветеранів при Мінветі. Акцентували на тому, що адвокатування реалізації програми на усіх регіональних рівнях неможливий без участі самих ветеранів.

Розповіли про основні норми програми, особливо які стосуються законодавства та можливостей фінансування тих чи інших підпрограм.

Обговорили нагальні ветеранські питання в регіонах. Програму отримали майже всі, тож готові і надалі підтримувати і допомагати втілювати важливі ветеранські політики на місцях.

Презентація відбувалася на базі чудового ЯРМІЗ Центр реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС. Дякуємо за надану можливість і гостинність.

Нагадуємо, що наша робота в регіонах відбувається в рамках спільного проекту Міжнародний фонд “Відродження” та за підтримки Міністерства у справах ветеранів та Мінреінтеграціі. Наші візити мають закінчитись серйозною аналітикою і пропозиціями Уряду і органам місцевого самоврядування щодо впровадження дієвих програм реінтеграції ветерані

Підпишись на сторінку у Facebook