“Простір ідей”: знайомимо із фондом, який допомагає дітям загиблих Воїнів

“Простір ідей”: знайомимо із фондом, який допомагає дітям загиблих Воїнів

Якщо ви знаєте дитину, якій необхідна допомога – повідомте нам і ми подбаємо про неї. Так кажуть у Благодiйний Фонд “Дiти Героїв”, з яким представники Коаліції ветеранських просторів поспілкувалися в рамках нашого віртуального хабу #простір_ідей.

Як відзначила Дар’я Дика, представник Фонду, він був заснований у березні 2022 року. Місія організації – підтримувати дітей, які втратили одного чи обох батьків внаслідок російської війни в Україні.

Системна допомога включає довгострокову перспективу. Від гострого періоду «на вчора» і аж до повноліття дитини.

Серед невідкладної підтримки: забезпечення житлом, медична та гуманітарна допомога, фінансова та юрилична підтримка, психологічна реабілітація.

Довгострокова – навчання, здобуття освіти, вивчення іноземних мов, розвиток талантів, менторство, допомога зі стажуванням та роботою.

Ветеранські простори – це саме ті осередки, куди часто звертаються за підтримкою родини загиблих воїнів, зокрема. Звісно, що там уже багато років надають підтримку таким родинам в межах своїх можливостей, але мати в партнерстві ще одну організацію, яка «не словом, а ділом» як то кажуть, це ще один інструмент до ефективної спільної роботи.

На сьогодні під опікою фонду вже більше 400 дітей. З кожним працюють індивідуально. Утім, команда фонду розраховує на інформаційну підтримку своєї роботи та, ймовірно, в подальшому спільні проєкти.

Коли досвід одних поєднується з бажанням бути корисними інших – це завжди робота на результат.

Тож, якщо знаєте дитину або родину, яка потребує допомоги, звертайтеся contact@childrenofheroes.com або зателефонуйте до контакт-центру за номером +38044 247 57 88

Онлайн зустрічі відбуваються за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», який спільно з European Union in Ukraine, у рамках проєкту #EU4USociety, запровадили проект «Тримаймо стрій».

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#EU4USociety

Підпишись на сторінку у Facebook