На практиці: як працювати з міжнародними донорами?

На практиці: як працювати з міжнародними донорами?

Щойно завершили групові консультації щодо роботи з міжнародними донорами, які проводила Ірина Негрєєва (один із тренерів онлайн-навчання «Ветеранські простори: джерела фінансування»).

Ірина Негрєєва: незалежний консультант і тренер з управління проектами та моніторингу і оцінки. Має 18-річний досвід співпраці з проектами технічної допомоги міжнародних організацій в якості менеджера з комунікації, моніторингу та оцінки, координатора грантових програм, тренера та консультанта. Експерт з розробки стратегій, планування, реалізації, оцінювання проектів та звітування.

Саме тема підготовки та подачі грантових заявок міжнародним донорським організаціям викликала найбільше зацікавлення серед слухачів курсу.

Тренерка на практичних кейсах розбирала як правильно формулювати мету, завдання, діяльність, визначення ступеню ефективності та успішності перед тим, як подавати проєкт на отримання фінаснування.

Надалі триватимуть персональні консультації з представниками регіональних ветеранських осередків у рамках навчального проєкту. 

Нагадаємо, що що тренінг  Ветеранські простори: джерела фінансування» організований командою #простір_можливостей за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

Участь у тренінгу беруть представники ветеранських спільнот з 12 областей. 

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook