Психоедукація.  Що радять психологи кейс менеджерам?

Психоедукація. Що радять психологи кейс менеджерам?

Минув другий день навчання у рамках нашого курсу «Система підтримки та супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосуванням кейс-менеджменту».

Цілий день був присвячений питанню психоедукації. Ми змогли долучити до нашої команди практикуючого психолога із Центр психічного здоров’я та реабілітації “Лісова поляна” МОЗ України Андрія Полтавцева.

За словами учасників, день минув як одна хвилина. Слухачі тренінгу отримали комплекс теоретичних знань та практичних навичок щодо роботи зі стресовими розладами, особливостей комунікації з носіями бойової травми та вчились визначати передумови гострого психічного розладу та передсуїцидального стану.

У рамках практичного тренінгу, фахівці з громад самі пройшли тестування та стали учасниками соціальних ігор. Вони приміряли на себе різні соціальні ролі та шукали шляхи забезпечення їх потреб.

Наша команда тривалий час співпрацює з представниками «Лісової поляни» – і кожен раз це надзвичайно корисний та цікавий досвід.

Головний висновок – навички психоедукації мають бути доступними не тільки для професіоналів, але і для всіх без винятку громадян, що пройшли через реалії війни.

Проєкт впроваджується у партнерстві з ГО «Простір можливостей», Проєктом USAID “Економічна підтримка України”, Міністерством соціальної політики України та за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Підпишись на сторінку у Facebook