Стрий. Простір, який створюється

Стрий. Простір, який створюється

Чи можна створити ветеранський простір, об’єднавшись з побратимами? ВЕТЕРАНСЬКЕ БРАТЕРСТВО Стрий каже, що так.

На Львівщині ветеран-підприємець Василь Здирко наразі організовує роботу сувенірної майстерні GRIM PRINT. Там працюватиме на першому поверсі магазин, а на другому – «ветеранський простір». Це спільна ініціатива місцевого ветеранського осередку.

На першому етапі простір планується як місце для проведення івентів. І цього поки достатньо, вважають у місцевому «Ветеранському братерстві». Згодом, коли організація набуде спроможностей, є плани до розширення.

Облаштовують приміщення своїми силами. Керує ремонтом Олександр Клочан, в житті займається ремонтними роботами. Допомагають волонтери і місцеві ветерани-підприємці. Зокрема, Назар Фомін, який заснував перепелину ферму «Файний вуйко».

Загалом, місцевий ветеранський осередок має стратегію розвитку організації. Учасники вже пройшли різні навчання та тренніги, зокрема, як створювати бізнес, готувати та подавати проєкти на фінансування тощо. Простір працюватиме за адресою: м. Стрий (Львівщина) вул. Шевченка 85/1

Команда #простір_можливостей підтримує такі регіональні ініціативи від місцевих ветеранських громад, які не сидять, склавши руки, а рухаються вперед, набувають нових спроможностей і стають певними «агентами змін» у своєму краї.

Підпишись на сторінку у Facebook