Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ» в межах грантового проекту «Адвокація для медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів у Дніпропетровській та Житомирській областях», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг.

Дата оголошення про тендер: 27 липня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 12 серпня 2021 р.

 Предметом закупівлі є послуги проведення соціально-демографічного аналізу цільових громад проєкту (всього дванадцять громад: сім громад в Житомирській та п’ять в Дніпропетровській областях), з подальшою підготовкою звітів, а саме:

 1. Розробка методики проведення дослідження, її погодження з замовником послуг.
 2. Підготовка і направлення інформаційних запитів з питань реінтеграції ветеранів в громаді.
 3. Аналіз відкритих джерел інформації щодо стану справ з реінтеграцію ветеранів в громадах проєкту.
 4. Аналіз місцевих бюджетів та їх програм для розуміння ресурсів і наявних заходів підтримки ветеранів
 5. Аналіз інструментів місцевої демократії, які діють в громадах
 6. Розробка анкет для глибинних інтерв’ю з трьома групами населення в громадах проекту: експертами, представниками ОМС, ветеранами; проведення інтерв’ю
 7. Підготовка двох звітів про стан справ щодо вирішення проблем реінтеграції в областях – щодо кожної області окремо
 8. Підготовка узагальнено звіту щодо найкращих практик реінтеграції ветеранів в громадах, стандартів та підходів, рекомендацій.
 9. Підготовка інформації для презентації звітів в областях та узагальненого звіту.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 20 днів від дати підписання Договору поставки.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України або фізичні особи. Вказані особи повинні мати наступний досвід: проведення досліджень питань реінтеграції ветеранів та підготовки звітів (поточний або реалізований); здійснення розробки програм реінтеграції на державному та/або місцевому рівнях, створення відповідних нормативних документів; досвід роботи з ветеранською спільнотою, спілкування з ветеранами для забезпечення дотримання принципу «не нашкодь»; досвід співпраці з місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування; знання інструментів місцевої демократії та процедур роботи з ними; співпрацювати з міжнародними організаціями з питань реінтеграції ветеранів, подолання наслідків конфлікту). Суб‘єкти підприємницької діяльності повинні мати КВЕД для надання послуг, можливість надати послугу у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Тендерна пропозиція
 2. Специфікація послуг
 3. Проформа Цінової пропозиції
 4. Відомість Послуг, що включає перелік послуг, що будуть надані;
 5. Інформація щодо досвіду роботи та кваліфікації (відповідно до пункту 3 цих Інструкцій учасникам тендеру), зокрема: резюме, рекомендаційні листи, копії угод, витяги з них тощо.
 6. Документи, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус (якщо Учасник тендеру є юридичною особою або фізичною особою – підприємцем).
 7. Інші документи, якщо вважає за необхідне.

Форми документів, інструкції учасникам тендеру можна отримати за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1cDpGOaGDOPXoxu_GWOPOla9Wb8NsAO_r/edit

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість послуг та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою prostir2017@gmail.com до 5 серпня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) до 12 серпня 2021 року із зазначенням на конверті назви постачальника та інформації: “Відкритий тендер: надання послуг «Адвокація для медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів у Дніпропетровській та Житомирській областях». Тендерні документи мають бути направлені на поштову адресу: відділення Укрпошти 03028, Поклонській В.О. Електронна версія документіа має бути надіслана на пошту ПРООН grants.ua@undp.org  з темою листа «Угода № RPP/2021/06/019/VET – відкритий тендер».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 24:00  12 серпня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам тендеру, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 13 серпня 2020 року.

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Голова ГО «ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ» І.А.Лоюк

+380967632544

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook