«Тримаймо стрій»: новий проект про підтримку громадянського суспільства

«Тримаймо стрій»: новий проект про підтримку громадянського суспільства

«Тримаймо стрій» – це історія про те, що сьогодні вся країна тримає стрій у боротьбі за перемогу. Кожен на своєму фронті.

Цей момент круто відчули наші постійні партнери Міжнародний фонд “Відродження” , який спільно з European Union in Ukraine , у рамках проєкту #EU4USociety, запустили проект «Тримаймо стрій».

Наша команда разом з Коаліцією ветеранських просторів долучається до строю і планує разом впроваджувати «гуманітарний стандарт».

Формувати та визначити потреби громад (з якими співпрацюємо не перший рік). Забезпечувати консультації з різних питань: починаючи від логістики гуманітарної допомоги і до питань митного законодавства.

Шукати довготривалі рішення для громад, які б могли забезпечити їхню стійкість. Підтримувати роботу волонтерсько-гуманітарних центрів, якими сьогодні є ветеранські простори.

Спектр завдань широкий, але він націлений, у першу чергу, на те, щоб консолідувати волонтерський рух в регіонах і допомогти стати йому більш системним.

Також вже працюємо у сфері обміну досвідом, в першу чергу, серед ветерансько-волонтерських осередків з різних куточків України. І це не просто обмін досвідом, а напрацювання спільних дорожніх карт у стандартизації гуманітарної роботи, але з прицілом на розвиток і підтримку громад.

#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether

Підпишись на сторінку у Facebook