У Хмельницьку може з’явитися найбільший ветпростір в Україні

У Хмельницьку може з’явитися найбільший ветпростір в Україні

Коли мрія може стати реальністю. І найбільшим «Будинком ветерана» в Україні. Ні на що не схожий, але дуже потрібний концепт «Будинку ветерана» виношують ветерани з громадської спілки «Ветеранський простір Хмельниччини».

1600 квадратних метрів колишнього Будинку молоді «Проскурів» на вулиці Інститутській у Хмельницькому можуть перетворитися на справжній ветеранський простір з переліком потрібних послуг, соціальними активностями, реабілітацією, можливістю проводити змагання для людей з обмеженими можливостями, інформаційно-культурним центром.

Територіально, це частина міста, де велике скупчення студентської молоді. Тому ідеальний варіант для просування національно-патріотичного виховання.

Саме приміщення потребує підтримки. З боку місцевої влади передача будівлі в оренду на безоплатній основі громадській спілці, допомога з проектною документацією та участь у співфінансуванні. З боку обласної ради – прийняття відповідної програми на співфінансування. Не виключена можливість залучення донорських коштів від міжнародних партнерів, благодійних організацій та місцевого бізнесу.

ПІд час зустрічі з міським головою Олександром Симчишиним та головою обласної ради Віолетою Лабазюк ми обговорили ці питання, і отримали від них позитивні відповіді. Кожен на своєму рівні пообіцяв підтримати і надати усе, щоб створити на Хмельниччині перший і єдиний «Будинок ветерана».

Звісно, що реконструкція будівлі потребує чималих коштів, але результат того вартий. Саме на це націлені ветерани громадської спілки «Ветеранський простір Хмельниччини». Ми зі свого боку обіцяємо допомогти із концептом, інформаційним супроводженням, пошуком фінансування та всілякою підтримкою.

Підпишись на сторінку у Facebook