Розвиток – це зброя масового ураження, її й застосовуємо!
Місто Маріуполь розвиває свою економіку, інфраструктуру, культуру й намагається бути так званою вітриною Українського Донбасу, боротися проти пропаганди ворога за людей.
В Маріуполь залучаються міжнародні інвестиції, реалізуються програми підтримки людей, зокрема внутрішніх переселенців та військовослужбовців, сюди запрошуються культурні діячі.
Організаторка Всеукраїнського діалогу:Ветерани-громада, ексочільниця міністерства у справах ветеранів та тимчасово окупованих територій Оксана Коляда зауважила, що дійсно, попри те, що місто знаходиться в кілька десятках кілометрів від лінії фронту, воно не просто спорожніло, воно поповнилось мешканцями. За час війни кількість населення збільшилась на сто тисяч людей, яких тепер тут називають Новими маріупольцями.
«Те, що зараз окупанти з того боку закривають КПВВ, це зайве свідчення того, що вони не хочуть аби люди з тимчасово окупованих територій приїжджали сюди і бачила, як тут живеться. Вони бояться, що люди побачать наш прогрес та розвиток і усвідомлять, на скільки в Україні краща і вища якість життя, ніж в тому таки Донецьку», – розповів голова міста Маріуполь Вадим Бойченко.
Місто – це є люди, які його розвивають, на цьому наголосив військовий капелан Андрій Зелінський, який багато років й сам прожив в Маріуполі. Саме люди, які поділяють універсальні цінності, українці, є тою основою, яка допомагає єднати нашу країну від Сходу до Заходу – переконаний й директор Український інститут національної пам’яті Антон Дробович.
Про розбудову українського міста Маріуполь, шляхи повернення тимчасово окупованої території, зокрема ментально, а також про державну програму «зшивання України» і чому вона досі нереалізована говорили разом під час тематичної дискусії Всеукраїнського діалогу:Ветерани-громада.
Посилання на відео в Ютуб: https://www.youtube.com/watch?v=aVttOivHsns