“Ветерандвіж 2.0”. Хто переміг?

“Ветерандвіж 2.0”. Хто переміг?

В Україні днями завершився хакатон «Ветерандвіж 2.0: ресурс ветеранських ідей у громади». Переможці, а це 5 найкращих проектів, отримають фінансову підтримку (до $5 000) на закупівлю послуг чи товарів, необхідних для втілення соціальних ідей у громаді.

Захід організували UNDP Ukraine / ПРООН в Україні і спрямований він на підтримку ідей та втілення соціальних проєктів для розвитку громад, запропонованих ветеранами АТО/ООС. І нам приємно повідомити, що серед переможців є наші друзі та партнери.

Тож, вітайте їх

1. Центр розвитку громади «Бережа» м. Лисичанськ. Центр об’єднує 4 громадські організації, які працюють в місті з молоддю та ветеранами. Проводять тренінги, фестивалі, займаються національно-патріотичним вихованням. У них уже є простір, де працюють, але хотіли б його інфраструктурно покращити. Зокрема, встановити сонячні батареї.

2. ГО “Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району” подавала і увійшла в п’ятірку кращих з проектом на розвиток спортивної зали для ветеранів. Тож, тепер йому бути.

3. І абсолютними переможцями стали ветерани з Попільнянщини (Житомирська область), які прагнуть започаткувати у своїй громаді цифрові технології. До слова, у них уже є невеличке приміщення під ветеранський простір, тепер, завдяки тому, що виграли у цьому проекті, матимуть змогу закупити в нього комп’ютерну техніку. Ми щиро радіємо за переможців і бажаємо їм якнайшвидше втілити в життя усі свої іде

Підпишись на сторінку у Facebook