Ветеранські простори: джерела фінансування

Ветеранські простори: джерела фінансування

Де брати гроші? Якщо ви хочете організувати ветеранський простір у себе в регіоні. Де брати гроші? Якщо ветеранський простір вже є, але на його розвиток віжстуні коштів. Де брати гроші? Якщо є цікаві ідеї для розвитку ветеранських проєктів, але відсутні спроможності

Команда #простір_можливостей за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” організовує онлайн навчання «Ветеранські простори: джерела фінансування» для представників ветеранських осередків, які вже створили простори в своїх містах.

Наша мета: посилити співпрацю ветеранських осередків з владою на усіх рівнях, з недержавними національними та міжнародними донорами аби в майбутньому спільно і успішно реалізовувати проєкти, посилити спроможності ветеранських осередків у сфері фандрайзингу та проектного менеджменту, в тому числі, при роботі з конкурсами/проєктами державного фінансування та фінансування з місцевих бюджетів. Сприяти обміну досвідом щодо створення ветеранських просторів, засобів їх фінансування, діяльності. Навчити писати заявки для отримання коштів та надати практичні навички.

Перша група – 38 чоловік з 12 областей (яка вже визначена) стартує 22 лютого 2021 року.

Навчання триватиме 3 тижні і проходитиме в онлайн форматі.

Тренери – провідні фахівці у сфері розвитку громад та роботи з бюджетами.

Захищати свої проєкти та презентації плануємо після завершення курсу оффлайн у Києві.

Підпишись на сторінку у Facebook