Ветеранський бізнес по-миколаївськи та арт-терапія у Львові. Які найкращі практики пропонують ветпростори?

Ветеранський бізнес по-миколаївськи та арт-терапія у Львові. Які найкращі практики пропонують ветпростори?

Коаліція ветеранських просторів розпочинає партнерські онлайн-тренінги, де ділиться найкращими практиками реінтеграції та реабілітації ветеранів.

Сьогодні у фокусі були Миколаївський міський центр підтримки ВПО та ветеранів АТО КУ ММР та Центр допомоги ветеранам АТО «Фенікс»

Віктор Мойсеєв директор Центру з м.Миколаєва разом із завідувачкою відділення профорієнтації та розвитку власної справи Веронікою Гнатюк представили свої успішні кейси у працевлаштуванні та самозайнятості ветеранів.

Як налагодити співпрацю з працедавцями та центрами зайнятості? Ділилися секретами. А для тих, хто готовий до власної справи – Центр проводить підготовчі тренінги, семінари та інші заходи, де ветерани готуються до представлення своїх ідей на конкурсах грантів на відкриття або розвитку власної справи, які підтримуються місцевою та обласною програмами.

Львів’яни ж з центру «Фенікс» поділилися практикою проведення арт-терапії для ветеранів, їхніх дітей, членів родин ветеранів. Психологиня Центру Наталя Мрака впевнена, що арт-терапія дає ресурс та розвантаження для ветеранів та має сприйматся як повноцінна терапія

Книготерапія, фільмотерапія, малювання, пісок, глинотерапія, вовноваляння тощо – ми практикуємо різні види арт-терапії. Арт-терапія допомагає відкрити простір для мрій, самовиявлення та самовираження, що особливо важливо після травмуючих подій – ділиться досвідом Наталя.

Заходи з обміну досвідом між ветеранськими просторами проводиться у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Підпишись на сторінку у Facebook