Ветеранським кейс-менеджерам бути (ВІДЕО)

Ветеранським кейс-менеджерам бути (ВІДЕО)

З 20 лютого в Україні стартує пілотна навчальна програма підготовки кейс-менеджерів для ветеранів та ветеранок і їх родин в громадах.

Це навчання для фахівців соціальної сфери. Ці люди зустрічатимуть першими тих, хто повертатиметься з війни. І працюватимуть з їхніми родинами до цього моменту.

У них надважлива місія – швидко та ефективно організувати надання ветеранам та родинам усього спектру послуг. Знати і вміти це робити. Саме про це наш пілот, який стартує 20 лютого.

Навчання пройдуть 30 фахівців соціальної сфери з громад Хмельницькоі, Львівської та Рівненської областей на базі Національного університету «Острозька академія».

Кандидатів обирали цього разу вручну. В деяких громадах це погоджували з ветеранами.

Програма унікальна – авторства академічної спільноти та практиків.

Законодавство як центрального так місцевого рівня. Соціальні послуги, ведення випадку – кейс-менеджмент, навички роботи з бойовою травмою, робота з інформацією, базами даних, медичне забезпечення, реабілітація, психологічна підтримка, освітні можливості, ветеранське підприємництво.

Пілотний проєкт передбачає 2 тижня інтенсивну.

В планах: корегування програми після пілоту, критерії відбору кандидатів, дослідження щодо навантаження на кожного фахівця, зміни до законодавства, в тому числі, корегування класифікатора професій.

Все це прописане і затверджене в тристоронньому меморандумі з Міністерством соціальної політики України та Проєктом USAID “Економічна підтримка України”.

Дякуємо щиро за підтримку усім нашим партнерам, адже Проєкт впроваджується у партнерстві з ГО «Простір можливостей», Проєктом USAID “Економічна підтримка України”, Міністерством соціальної політики України та за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Наша прес конференція з приводу запуску пілотної навчальної програми https://www.youtube.com/live/17I-TSQG6v4?feature=share

Підпишись на сторінку у Facebook