Ветерани Дніпропетровщини: потребують розвитку, а не “опіки”

Ветерани Дніпропетровщини: потребують розвитку, а не “опіки”

Команда #простір_можливостей в особі Ірини Лоюк та Валерії Поклонської презентували дослідження “Реінтеграція екскомбатантів у Дніпропетровській області” під час круглого столу ветеранів Дніпропетровської області з Міністерством у справах ветеранів. 

В області 1% ветеранів, однак це молоді люди (70% віком 30-50 років), які є активними, із загостреним почуттям справедливості. Саме тому їх можна розглядати, як  потенційно важливий ресурс громад, який потребує розвитку, а не «опіки». Серед основних потреб у ветеранів Дніпропетровщини є відновлення здоров’я. З наявних проблем – пошук роботи, але ця проблема не настільки гостра як, до прикладу, на Житомирщині, – зазначила Ірина Лоюк

Досліджували питання реінтеграції ветеранів у Дніпровській, Нікопольскій, Новолатівській, Кам’янській та Павлоградській територіальних громадах. 

Більше читайте у презентації дослідження за посиланням http://www.pm.in.ua/wp-content/uploads/2021/12/Pytannya-reintegratsii-veteraniv-v-Dnipropetrovskiy-oblasti-3.pdf

Проєкт «Адвокація медико-соціальної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів у Дніпропетровській та Житомирській областях» реалізується ГО «Простір можливостей» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН та урядів Королівства Нідерландів.

Підпишись на сторінку у Facebook