Ветерани – основа національної безпеки

Ветерани – основа національної безпеки

«Ветерани, які мають бойовий досвід, набутий у важкі часи, які люблять Батьківщину – це онова і опора національного спротиву та територіальної оборони», – саме таку думку висловив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у своєму зверненні під час Всеукраїнського діалогу:ветерани-громада.

Під час дискусії, в якій взяв участь Залужний, говорили про те, яким чином ветерани можуть організовувати та готувати загони руху опору та застосовувати зброю для відсічі агресора.

Докладно про це розповів один з розробників закону Про основи національного спротиву, радник командувача Силами спеціальних операцій Денис Поданчук.

«Територіальна оборона – один з трьох компонентів територіального спротиву. Загалом є три складові: це територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян до національного спротиву. І запровадження такого підходу – це сигнал цілому світу, що війна з ворогом справа всієї держави», – розповів Поданчук.

Згідно закону територіальна оборона стає окремим родом військ, який отримує можливість мати свої фонди, свій бюджет. Ба більше, при оголошенні відповідного стану, члени руху опору отримують можливість й право використовувати власну зареєстровану зброю для виконання завдань по відсічі нападу агресора й ведення спротиву в тилу ворога.

Більше і докладніше слухайте за посиланням трансляції https://www.youtube.com/watch?v=mcYZqekS1qw

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook