Ветерани – це надзвичайно потужний людський капітал

Ветерани – це надзвичайно потужний людський капітал

Це унікальна перевага нашого суспільства, – підкреслила Оксана Коляда під час виступу на конференції «Зі стійкості до відновлення. Ключова роль громадянського суспільства», яку організовали Міжнародний фонд “Відродження”.

Вони молоді, ініціативні, патріотичні та безкомпромісні. Хтось може сказати, що це проблема і знову запропонують їм пільги та патерналізм. Ми ж маємо зробити все, щоби замінити все це на нові можливості для їхньої самореалізації.

Це комплекс інструментів. Але, принципово важливо, за всіма цими розмовами про державну політику не втратити образ конкретної людини.

ЛЮДИНОЦЕНТРИЧНІСТЬ державних та місцевих політик – головна і неодмінна умова відновлення людського капіталу та модернізації України.

Представляючи Коаліцію ветеранських просторів, Оксана виступала в панельній дискусії, присвяченій темі людського капіталу як основної цінності України.

💬 Це правильний підхід – концептуально і ідеологічно.

Україна – це люди, це її громадяни. Ті, хто вже вранці 24 лютого стояв в чергах до військкоматів, хто зберігав робочі місця незважаючи на загрозу бомбування, хто рятував дітей за кордоном, але жив проблемами України та донатив ЗСУ.

Саме тому ми неодмінно переможемо. Бо Україна – це люди. Бо Крим – це люди. Бо Херсон – це люди. Українські люди, українські громадяни, – зауважила Оксана Коляда.

Підпишись на сторінку у Facebook