Ветпростір на Луганщині: креативно і по-військовому

Ветпростір на Луганщині: креативно і по-військовому

Ветеранські простори бувають різні. В Лисичанську, до прикладу, це військовий намет. Такий собі умовний «бліндаж», де в простоті народжується високе.

Створили цей «простір» учасники ГО «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини»». Нас вразив дух і команда. Ідея і бажання робити корисні і важливі речі.

Тут допомагають ветеранам, надають психолого-соціальні послуги, проводять адаптивні зустрічі, працюють з родинами ветеранів. Були навіть концерти.

Особливої уваги заслуговує «Школа громадянської освіти», де ветерани в якості вчителів проводять уроки на різні теми «Народознавство», «Історія», «Лідерство» тощо. Фідбек від дітей є. Вони тут постійно. І це хороший знак, адже засади національно-патріотичного виховання формуються в колі тих, для кого слово «патріотизм» не просто слово.

Ветеранська команда – відкрита і щира. Щоправда, проблем вистачає. Вони вже давно мріють про капітальний і постійно діючий «простір» з повноцінним лекторієм, хорошим презентаційним залом, кабінетами для психологів і розгрузки. І це якраз та історія, коли є люди і бажання, а треба лише приміщення. На зустрічі з головою ВЦА Сергієм Гайдаєм ми передали потребу ветеранів. Він нас почув і пообіцяв допомогти. Тримаємо цю ситуацію на контролі.

Підпишись на сторінку у Facebook