Від першого огляду до кращих практик. Рехаб презентує свою унікальну систему підтримки жіночого здоров’я

Від першого огляду до кращих практик. Рехаб презентує свою унікальну систему підтримки жіночого здоров’я

Щонайменше 700 жінок-ветеранок, волонтерок та дружин ветеранів звернулися до Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» за допомогою. І мова йде не тільки про львів’янок. Рехаб – це місце, де надають підтримку і допомогу дівчатам з усієї України.

Як зауважила голова простору Марія Петришин, найчастіше жінки стикаються з різними проблемами здоров’я, але серед інших виділяються проблеми порушенням репродуктивної функції, безпліддя, онкологія. Сьогодні Марія ділилася з партнерами по Коаліції ветеранських просторів як організувати такі послуги та на що звернути увагу.

Дуже важливим є логістичний супровід – коли створюємо комфортні умови для проходження оглядів та отримання медичної допомоги. В нас є домовленості про співробітництво з лікарнями та клініками, і це дозволяє нам надати ветеранкам необхідні послуги у найбільш зручний та швидкий спосіб, що дуже важливо з огляду на особливості психологічного стану ветеранок. За два останніх місяців ми надали посуг для здоров’я 500 ветеранкам: ділиться досвідом Марія.

Вона також зауважила, що важливим аспектом роботи є адвокаційні заходи для включення заходів для поліпшення здоров’я ветеранів та ветеранок у місцеві та регіональні програми, а також інформаційні заходи для висвітлення актуальності цих питання для широкого загалу та з метою просвітництва.

Заходи з обміну досвідом між ветеранськими просторами проводяться у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Підпишись на сторінку у Facebook