Влада і громадськість. Досліджуємо питання комунікацій

Влада і громадськість. Досліджуємо питання комунікацій

У рамках проєкту «Взаємодія громадськості та місцевої влади у 2020 році» ми з організаціяим-партнерами в регіонах уже розпочали проводити дослідження, яке охоплює місто Київ та 6 областей – Житомирську, Одеську, Хмельницьку, Донецьку, Львівську, Рівненську.

Командою #простір_можливостей уже направлено більше 100 запитів в органи місцевої влади згаданих регіонів та вже отримані відповіді.

Також розпочали опитування членів громадських рад обласного, міського та районного рівня, а також представників громадських організацій щодо їх роботи у 2020 році з владою. 

Нагадаємо, що наша мета –  посилити можливості регіональних організацій громадянського суспільства у підтримці процесів демократизації в Україні через надання їм інструментів впливу на владу, покращення комунікації з владою та вироблення універсальних практик взаємодії.

Результати у вигляді аналітичних звітів плануємо представити у липні-серпні цього року.

Працюємо в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу (https://tinyurl.com/ywt3yveh), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Підпишись на сторінку у Facebook