Володимир Лямзін: ЗСУ реагують на запит громадськості про комунікацію у складних питаннях (ВІДЕО)

Володимир Лямзін: ЗСУ реагують на запит громадськості про комунікацію у складних питаннях (ВІДЕО)

Володимир Лямзін начальник Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального Штабу ЗСУ

Основна комунікація з родинами тих, хто загинув, або потрапив в полон або зниклих безвісти відбувається через Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Це колишні військові комісаріати. До їхніх обов’язків відноситься інформування родин оборонців про пакет соціальних гарантій, виплати, документи, які держава гарантує військовослужбовцям.

Як приклад успішної комуінкації ЗСУ із громадськістю, Володимр Лямзін навів історію із ребрендигом колишнього радянського умовного кодування “Вантаж 200” на фразеологізм “На щиті”.

Саме від ветеранської спільноти пішла ця ініціатива. Ідею у ЗСУ підтримали. Відтак, у підрозділах цивільно-військового співробітництва, які беруть участь у здійсненні транспортування тіл полеглих захисників України, проводиться реформування Гуманітарного проєкту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” у Гуманітарний проєкт “НА ЩИТІ”.

Пояснюють це тим, що Україна формує власні військові традиції, адже нова Українська армія — це, насамперед, люди, а вже потім озброєння та стандарти.

Відео з виступу під час проведення круглого столу «Держава – суспільство. Комунікація про наслідки війни» https://fb.watch/e-CkRMqSTl/

Захід проводиться в рамках проєкту «Діалоги з ветеранами про перехідне правосуддя» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

Share this:

Підпишись на сторінку у Facebook